בניה קלה

מי מאיתנו לא חלם להוסיף חדר, לסגור מרפסת או לשפר את מראהו. עכשיו זה אפשרי. אנו בדביר פרוייקטים נוכל לעזור לך להגשים את החלום ולהפוך אותו למציאות! דביר פרוייקטים מתמחים בתחום בניה קלה.

סוגי עבודות בניה קלה שאנו מספקים:

  • סגירת מרפסת
  • סגירת חורף
  • תוספות בניה
  • חדרי שמש
  • סגירת חדר
  • ועוד

התקשרו אלינו! 050-520-7618

 

יתרונות הבניה הקלה

לבניה קלה יתרונות רבים. אנו בדביר פרוייקטים מתמחים בבניה מסוג זה ולכן נוכל לספק לכם את יתרונותיה הרבים של בניה קלה לביתכם. בניה קלה נקראת גם בניה מהירה זאת משום שהקמת מבנה או סגירת מבנה מתבצעת תוך זמן קצר לעומת בניה רגילה. בנוסף, בניה זו עמידה ומשמרת את החום והקור בחדר.
בגלל הניקיון

אנו בדביר פרוייקטים מודעים לחשיבות הזמן היקר שלכם ולכן, אם חשבתם על שיפוצים בבית או להוסיף חדר אבל פחדתם מהבלאגן והלכלוך הנובע מכך, בניה קלה היא הפתרון המושלם מבחינתכם. בניה מסוג זה הינה נקיה במיוחד ותחסוך לכם את כל הלכלוך הנוצר בבניה רגילה. אנו בדביר פרוייקטים בעלי ניסיון רב בהקמת מבנים בשיטת הבניה הקלה ולכן בעזרתנו תוכל להימנע מהבלאגן הרב שיכול להיווצר.
בגלל המהירות

ביום יום אנו עובדים, לומדים ואין לנו כל כך זמן להתעסק בשיפוץ הבית. לפעמים אנו דוחים את שיפוץ הבית בגלל מחסור בזמן. גם את בעיה זו ניתן לפתור בעזרת בניה קלה. למשל בתקופת החגים כשיש לנו זמן פנוי, אתם יכולים לבצע את השיפוץ שתמיד חלמתם עליו.

 

הכל במקום אחד

אנו בדביר פרוייקטים הולכים איתך יד ביד עד הסוף! אם החלטת לשפץ, איתנו תוכל לחסוך את כל כאבי הראש. אנו מספקים שירות בניה קלה עד סיומה. לאחר הקמת המבנה או סגירת החדר, אנו בדביר פרוייקטים נספק לך עבודת צבע, ריצוף ובעצם כל מה שתצטרך עד להשלמת העבודה.

 

בניית פרגולות בשיטת הבניה הקלה

פרגולות אלה נקראות גם פרגולות אלומיניום. יתרונות פרגולות אלו על פרגולות עץ מתבטאות במספר מישורים. הראשון הוא כמובן בלאי. פרגולות האלומיניום לעומת עץ לא נהרסות מנזקי מזג האויר. הפרגולות ישמרו במשך זמן רב במצב מעולה. כמו כן, הקמת הפרגולה נעשית בזמן קצר מאוד יחסית לעץ. לכן, יתרונותיה של פרגולת האלומיניום הם ברורים.
אל תחכו! צרו איתנו קשר כבר עכשיו ותתחילו ליהנות מבניה קלה בביתכם.