צביעת דירה

אנו בדביר פרויקטים מספקים שירות צביעת קירות בטכניקות מודרניות וחדשניות.

 • צביעת קירות הבית
  צביעת קירות חיצוניים
  שפכטל אמריקאי
  עיצובים מיוחדים
  ועוד
  התקשרו אלינו! 050-520-7618

כידוע, עיצוב הבית אינו יכול להיות גמור ללא צביעת קירות מושלמת. כמובן שתמיד תוכלו להחליף ולעשות שיפוצים בחלקים רבים בבית אך בית שאינו צבוע על ידי בעל מקצוע, נראה תמיד פשוט פחות טוב. קירות הבית דורשים תחזוקה וניקוי כל תקופה מסויימת ולכן חשיבות הצבע בבית היא קריטית לשמירת מראה נאה ואסתטי.

 

קירות חיצוניים

הטיח התחיל ליפול? הבניין נראה פחות אסטתי. אם גם אתם רוצים להרגיש שאתם גרים בבית חדש, הפתרון הטוב ביותר הוא כמובן צביעת חזית הבית. כשמדובר בקירות חיצוניים של הבית נוכל לספק לכם הרגשה של בית חדש. אנו בדביר פרויקטים מתמחים בשיפוץ חזית הבניין וכמובן בקירות חיצוניים.

 

קירות הבית

אנו בדביר פרויקטים מספקים שירות ברמה הגבוה ביותר, תוך שילוב שיטות צביעה מודרניות וחדשניות בעזרת צבעים עדכניים לביתך. דביר פרויקטים מתמחים בשילוב צבעים לחדרי הבית השונים, צביעת חדרי ילדים, צביעת אמבטיות בשילוב אריחים ובקיצור הפיכת קירות ביתכם ממשעממים למלאי חיים.

צביעת הסלון

הסלון הינו החלל המרכזי בביתכם. לכן, לעיצובו קיימת חשיבות מרובה. אנו בדביר פרויקטים נעזור לכם להגשים את החלום ולעצב את קירות הסלון לפי טעמכם האישי. למשל, הוספת אלמנטים של גבס דקורטיבי, קרניז וטכניקות צביעה מודרניות ואומנותיות אשר יהפכו את סלון ביתכם לחלל האהוב בבית.

חדרי ילדים

צביעת חדרי ילדים צריכה להיעשות לפי גודל החדר וכן, טעמו האישי של הילד. הריי בסופו של דבר, הילד הוא זה שיגור בחדר ולכן צריך לקלוע לטעמו. ילדים אוהבים בדרך כלל סוגי צביעה שונים. ישנם ילדים אשר ירצו צביעת קירות בחדרם בשיטת צביעה חלקה ונקייה, ישנם ילדים שאוהבים חדר מעוטר בדמויות אהובות וכו".

צביעת דירה עושים רק עם הטובים ביותר, חברת דביר שיפוצים מבצעת דירה ודירות כבר למעלה מעשור.